KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Sektördeki hızlı değişime uyum gösterme
  • Kalifiye personel ile çalışma
  • Verimliliğin arttırılması
  • Müşteri Memnuniyeti

Konularında sürekli gelişim göstermek ve Yat sektörüne yönelik, Uluslararası alanda geçerli elektrik donatıcısı olmaktır.


MİSYONUMUZ

DELTA MARİN yurt içinde ve yurt dışında gerek hizmet alanında gerekse teknik alanda gerekli misyonu üstlenmiş olmasıyla birlikte gelişen bu yeni teknolojiyi sürekli takip ederek sektörle ilgili fuarlara katılmak şartıyla ithal edilen malzemelerin, gelişen teknolojiye uyum sağlamasını üstlenmesi şirketimizin temel misyonudur.

Sektörde gelişen bu teknolojiyi uygulayan uzmanlaşmış teknik eleman kadrosu sayesinde Türk sanayisinin gelişmesine ve yeni teknik elemanlar yetişmesine katkıda bulunarak Türk ekonomisinin güçlenmesini sağlamaktadır.


VİZYONUMUZ

DELTA MARİN’DE çalışan her teknik personel bir teknenin bütün donatımını yapacak kapasitede yetişmiş bilgi ve beceriye sahip niteliktedirler.

Bu nedenle amacımız yetişmiş olan bu teknik personel kadrosuyla gelişen bu teknolojinin en iyi şekilde uygulanması için personellerimizi sürekli eğitime tabi tutarak onları İtalya, Hollanda, Almanya gibi ülkelerde yapılan sektörle ilgili fuarlara götürerek gelişen teknolojiyi, tersaneleri, çekek yerlerini, marinaları yakından görmeleri sağlanacaktır.

Amacımız sektörde daha iyi hizmet vermek ve kaliteyi en üst seviyelere taşımaktır.


REFİT İŞLEMLER

Motor Yat ve Yelkenlilerin tadilat ve bakımları esnasında ortaya çıkabilecek sorun ve çözümlerinde 40 yılı aşkın süredir rol almış olan firmamız bugüne kadar onlarca proje tamamlamış ve tamamlamaya devam etmektedir. En zor ve çözülemez görünen elektrik sorunlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli işçilik ve güler yüz ile tamamladığı projeler her daim yat sektöründe ses getirmiş olan firmamız, Kalite ve Güler Yüz politikasından asla taviz vermeden yoluna devam etmektedir.


ELEKTRİK AKSESUAR MALZEMELERİ

Delta Marin, ürün ve hizmetlerini kaliteli bir platform ve rekabetçi fiyatlarla sunabilmek maksadıyla 2021 yılında “deltamarin.com.tr” internet sitesini hayata geçirmiştir.

Sürümden kazanmaya yönelik satış stratejilerimiz neticesinde ürünleri en cazip fiyatlarla müşterilerimize ulaştırma prensibimizin yanı sıra müşteri memnuniyetini de en üst düzeyde tutmaya özen gösteriyoruz. Sadece satış yapma odaklı değil, bir çözüm ortağı gibi davranarak müşterilerimize sürekli olarak destek veriyoruz.

Tekneyle ilgili her türlü elektrik malzemelerini bulundurmak zorunda olduğumuz hissiyatıyla hareket ediyoruz. Müşterilerimize "yok" demeyi sevmiyoruz. Bu yüzden ürün yelpazemizi sürekli genişletmeye odaklı bir büyüme stratejisiyle hareket ediyoruz.

Victron Energy, Newmar, Exide, Odyssey, Varta, Optima, Soderep Ecans, Shakespeare, Littelfuse, Menber’s, Global Energy, Reba Di Garbarino, Albright, Marinco, Vimar, Bep, Blue Sea Systems, Rule, Jabsco, D.H.R, Aqua Signal, Quick, vs.. bayisi ve ithalatçısı olduğumuz bazı markalardır.


HİKAYEMİZ

Şirketimizin kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Mustafa DOĞAN sektöre 1975 yılında 11 yaşında ilk çıraklık işine oto elektrikçisi olarak Balatta İNCE ELEKTRİK sahibi İNCE USTANIN yanında başlamış ve o tarihlerde Balat ve Ayvansaray Tersane ve çekek yeri olduğundan dolmuş tekneleri, balıkçı motorları, çektirme tabir edilen kum motorlarının tamirlerinin giderilmesi, Elektrik Donatımlarının işleri burada yapılmaktaydı.

Zaten ailesinin de iki kuşak öncesinden denizci bir aileden gelmesi, ayrıca gemicilik merakı ve sevgisinin ağır basması neticesinde 1977 yılında 13 yaşında iken kendisinin tamamen deniz motorları ile yat piyasasına geçmesine ve Küçüksu, Fenerbahçe, Çekmece, Ortaköy ve Adalar’da bulunan çekek yerlerindeki teknelerin bakımlarını, yeni donatım işlerini, yapmaya başlamasıyla denizcilik sektörüne resmen adım atmış oldu.

Ayvansaray Sandalcılar Tersanesi ile civar Tersaneler de 9 yıl çalışarak 1984 yılında Askerliğini yapmak üzere iş yerinden ayrılmış , Askerlik dönüşünde tekrar eski iş yerinde işe başlayarak iş hayatına yeniden atılmış oldu.
Ancak Balat ve Ayvansaray’daki tersanelerin kapatılması, ile bütün tersaneler ve çekek yerlerinin tuzla sanayi bölgesindeki Nuh Sanayi sitesine taşınması sebebiyle eski ustası ile birlikte burada İNCE MARİN adı altında yeni kurulan şirkete ortak olarak burada 6 yıl birlikte çalışmışlardır.

1992 senesinde ayrılıp Tuzla Nuh Sanayi Sitesi’nde 27 m² dükkan kiralayarak DOĞAN ELEKTRİK adı altında kendi iş yerini açmış ve yedi yıl bu dükkanda çalışarak bu günkü DELTA MARİN’in inşaat temellerinin atılması ve inşaatın 1999 yılı başında tamamlanması neticesinde şirketin bu günkü binaya taşınması ile yeni iş yerinde çalışmaya başlaması gerçekleşmiş oldu.

Şirketimiz hala aynı binada aynı isim altında faaliyetlerine devam etmektedir.